Hotel Anděl Praha Česká Republika


Obálka      
O nás      
Ubytování      
TV & Radio      
Restaurace      
Rezervace      
Kontakt      
Příjezd      
Vaše ohlasy      
Reference      
       

Hotel Anděl Praha - Příjezd vlakem

"Hlavní nádraží":

Zde použít červenou linku metra C ve směru "Nádraží Holešovice". Jet jednu zastávku na stanici "Florenc", zde vystoupit a přestoupit na žlutou linku metra B ve směru "Zličín". Odtud jet 5 stanic na stanici metra "Anděl". Pokračovat chůzí ve směru příjezdu !!! Pohyblivým schodištěm vyjet na další úroveň, zde použít východ "Ženské domovy - Radlická" (poslední schodiště na pravé straně). Na ulici jít 20 m rovně ke křižovatce "Za Ženskými domovy - Radlická" a tam zahnout doleva. Hotel Anděl je 5. dům na pravé straně.
* Doba jízdy cca 20 min. - Radlická 40/857

"Nádraží Holešovice":

Použít červenou linku metra C ve směru "Háje". Jet dvě stanice na stanici metra "Florenc". Přestoupit na žlutou linku metra B ve směru "Zličín". Odtud jet 5 stanic na stanici metra "Anděl". Pokračovat chůzí ve směru příjezdu !!! Pohyblivým schodištěm vyjet na další úroveň, zde použít východ "Ženské domovy - Radlická" (poslední schodiště na pravé straně). Na ulici jít 20 m rovně ke křižovatce "Za Ženskými domovy - Radlická" a tam zahnout doleva. Hotel Anděl je 5. dům na pravé straně.
* Doba jízdy cca 20 min. - Radlická 40/857

"Smíchovské nádraží":

Z tohoto nám nejbližšího nádraží jet žlutou linkou metra B ve směru "Černý most", vystoupit na následující stanici "Anděl". Jít zpět proti směru jízdy metra !!!. Pohyblivým schodištěm vyjet na další úroveň, zde použít východ "Ženské domovy - Radlická" (poslední schodiště na pravé straně). Na ulici jít 20 m rovně ke křižovatce "Za Ženskými domovy - Radlická" a tam zahnout doleva. HOTEL ANDĚL je 5. dům na pravé straně.
* Doba jízdy cca 3 min. - Radlická 40/857

Plán metra


Skype Me™! Radlická 40/857, 150 00 Praha 5 - Smíchov, tel.: +420 251 171 310